Firmowe Centrum Logistyczne

    

     
     

  


By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom cały czas pracujemy nad organizacją naszej pracy w kwestii LOGISTYKI.

Możemy poszczycić się tym, że potencjał wykonawczy świadczonych przez nas usług wykazuje tendencję wzrostową. Dzięki temu wzrasta również nasza skuteczność i terminowość.

Na życzenie Klienta możemy wystawić dokumenty poświadczające jakość naszych wyrobów.
Dysponujemy następującymi dokumentami: certyfikat jakości, deklaracja zgodności, atesty.

Poniżej przedstawiamy rozwiązania dostarczania towaru do nabywcy. Mamy zwyczaj sugerować Klientowi opcję dostarczenia zamówionych materiałów. Nasze propozycje podyktowane są przede wszystkim dbałością o finanse naszych Klientów oraz maksymalizacją szybkości realizacji zamówienia.

Jednocześnie pamiętamy, że Klient ma pełne prawo wybrać sobie opcję dostawy samodzielnie.
Możecie Państwo również przysłać do nas własny transport a nawet kuriera jeśli uznacie, że poniesiecie niższe koszty przesyłki zamówionych materiałów.

 1. Dostawa naszym transportem, transport spedycyjny

  Już dwa lata temu zdecydowaliśmy się na zakup własnych samochodów, dzięki czemu możemy dostarczać Państwu zamówione materiały bezpośrednio pod wskazany adres. Przy czym należy podkreślić, że dysponujemy zespołem doświadczonych, życzliwych kierowców zawsze gotowych udzielić dobrej rady w kwestii konserwacji i montażu ogrodzenia.

  Dostawy naszym transportem realizujemy w promieniu 200 km od siedziby naszej firmy w Łodzi (woj. łódzkie).

  Koszt dostawy to jedyne 1zł za 1 kilometr (od siedziby naszej firmy pod wskazany adres i z powrotem). Klient decydujący się na wybór tej opcji za zamówione materiały płaci przy odbiorze. Koszt transportu liczony od 20km. W przypadku dostawy na odleglość mniejszą niż 20km koszt transportu wynosi 40zł.

  W przypadku dostawy elementów betonowych koszt transportu podlega indywidualnej wycenie.

  Zarówno transport spedycyjny jak i firmowy w miejsca oddalone ponad 200 km od siedziby firmy podlega indywidualnej wycenie.

 2. Wysyłka kurierska

  Nawiązaliśmy współpracę z firmą spedycyjną, w razie, gdy rozmiary zamówienia oraz odległość od siedziby naszej firmy pozwalają stwierdzić, że ta opcja, będzie dla Klienta najkorzystniejsza finansowo oraz najszybsza w realizacji.

  Zarówno transport spedycyjny jak i firmowy w miejsca oddalone ponad 200 km od siedziby firmy podlega indywidualnej wycenie.

  Nie jest to łatwa sprawa, wysyłka każdego realizowanego przez nas zamówienia podlega indywidualnej wycenie. Zaznaczam, że nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowość firm kurierskich.

  Poniżej zamieszczamy wersję skróconą cennika usług kurierskich:

   PACZKA
  PALETA
  dotyczy przesyłki samej siatki z akcesoriami do montażu ogrodzenia

  kurier
  wpłata na konto

   21/24 zł

   250 zł


  kurier
  za pobraniem

   23/27 zł

   270 zł 3. Odbiór osobisty

  Dla Państwa wygody uruchomiliśmy opcję odbioru osobistego w biurze siedziby naszej firmy (ul. Śląska 130, 93-237 Łódź ). Uprzejmie informujemy, że Klient decydujący się na odbiór osobisty płaci przy odbiorze wyłącznie gotówką.

  Klient ma prawo przysłać do nas własny transport a nawet kuriera, jeśli uzna, że poniesie niższe koszty wysyłki. Wówczas za dodatkową opłatą przygotowujemy Państwu zamówienie do odbioru.

  Koszt usługi pakowania paczki wynosi 5zł, natomiast palety 20zł.


Świadczymy usługi na terenie całego kraju.
PPHU Stal
ul. Śląska 130 (wjazd od ul. Lodowej)
93-237 Łódź
Tel.: +48 798-535-535
E-mail: stal29@interia.eu
Sklep
stacjonarny:
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: 9.00 - 14.00
Facebook