Wysokiej jakości drut wiązałkowy w atrakcyjnej cenie - już od 7 złotych za kilogram drutu wiązałkowego. W ofercie naszego sklepu dostępne jest drut wiązałkowy o różnych średnicach - 1,2 mm oraz 2 mm. Produkt idealnie nadaje się do zastosowania w przemyśle budowlanym, rolnictwie oraz wielu innych gałęziach przemysłu. 

Wykonany z ocynkowanej stali drut wiązałkowy zapewnia doskonałą trwałość połączeń - jest niełamliwy, dzięki czemu idealnie nadaje się do zbrojeń w budownictwie, a jednocześnie zapewnia odpowiednią elastyczność i miękkość, co ułatwia tworzenie połączeń. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Drut wiązałkowy dostępnyjest  zarówno w samym ocynku jak i w wersji ocynkowanej plus powlekanej pcv. Rodzaj drutu należy dobrać w zależności od rodzaju i koloru ogrodzenia - siatki ogrodzeniowej. Oprocz zastosowania w budownictwie, taki drut jest niezbędnym towarem w sadach owocowych i ogrodnictwie do podwieszania roślin i drzew, a także w gałęzi produkcji mebli tapicerowanych, w kwiaciarniach i przy suszeniu tytoniu.
PPHU Stal
ul. Śląska 130 (wjazd od ul. Lodowej)
93-237 Łódź
Tel.: +48 798-535-535
E-mail: stal29@interia.eu
Sklep
stacjonarny:
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: 9.00 - 14.00
Facebook