I    ELEMENTY stalowe Z WYPEŁNIENIEM Z KĄTOWNIKA


Bramy z kątownika prosto od producenta, dostępne w kilku wariantach: w kilku wariantach: bramy przesuwne ogrodzeniowe, bramy dwuskrzydłowe, a także furtki. Szeroki wybór bram ogrodzeniowych i furtek w wymiarach standardowych. A jeżeli poszukujesz innych wymiarów, daj nam znać - indywidualnie przerobimy bramę ogrodową zgodnie z Twoim zamówieniem.

U nas kupisz bramy ogrodzeniowe zapewniające doskonałą trwałość przez wiele lat. Wszystkie elementy wykonane z zimnogiętych kątowników, co jest gwarancją najwyższej jakości powierzchni oraz odporności na warunki atmosferyczne. Standardowo, bramy z kątownika pomalowane są farbą podkładową - za minimalną dopłatą pokryjemy je także farbą nawierzchniową.

Zamów bramy online

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe to propozycja, która idealnie komponuje się z wyglądem większości projektów ogrodowych. Kupując u nas stawiasz na najwyższą jakość wykonania opakowaną w elegancki projekt - solidna konstrukcja bramy w połączeniu z atrakcyjnym designem to pewność dobrego wyboru na wiele lat. Dostępne wymiary standardowe oraz możliwość dostosowania bramy do indywidualnego projektu. Ramki, czy obramowanie jako szkielet bramy jest wykonany z solidnego profila o grubej ściance, co daje stabilność i nie pozwala chwiać się na słupach podczas silnych wiatrów.


 

1)    Brama dwuskrzydłowa h=1,5m , L=4m

2)    Furtka h=1,5m, L=1m   


                                                              


 


 
                                                 

 

CENY BRUTTO

Pomalowana farbą podkładową

Pomalowana farbą podkładową + farba nawierzchniowa

Brama dwuskrzydłowa? komplet (brama+furtka+słupy+zamek)

1250

1400zł

Brama dwuskrzydłowa + słupy bramowe

940zł

1030 zł

Furtka + 2 słupy +zamek z klamką

480 zł

550 zł
 

 

 

 

 

 

Inne wysokości lub długości bram i furtek niż standardowe są możliwe na zamówienie ? indywidualna wycena ? zadzwoń wycenimy!


 

PPHU Stal
ul. Śląska 130 (wjazd od ul. Lodowej)
93-237 Łódź
Tel.: +48 798-535-535
E-mail: stal29@interia.eu
Sklep
stacjonarny:
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: 9.00 - 14.00
Facebook