W imieniu całej naszej Załogi pragnę podziękować Państwu za napływające do nas drogą elektroniczną oraz telefoniczną dowody uznania dla naszego profesjonalizmu, zaangażowania oraz serdeczności jaką obdarzamy naszych Klientów. 


Serdecznie zapraszamy do Zakładki Oferta

Informacja dla konsumenta - zakup na odległość

 

Jeśli jesteś konsumentem i dokonałeś zakupu u przedsiębiorcy, to w większości przypadków możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu (a w przypadku świadczenia usługi ? od daty zawarcia umowy). Aby to zrobić, pisemnie poinformuj sprzedającego o odstąpieniu.

Masz obowiązek odesłać towar w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia, a sprzedający w tym samym czasie powinien zwrócić Ci wpłaconą kwotę (cena przedmiotu + koszt wysyłki), może on jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Co więcej, jeżeli wybrałeś sposób dostarczenia przedmiotu inny, niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, nie jest on zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Ciebie dodatkowych kosztów. Pamiętaj też, że odsyłasz przedmiot na własny koszt, a sprzedający nie może żądać od Ciebie żadnej opłaty (odstępnego).

Masz na to 14 dni kalendarzowych, licząc od momentu pisemnego powiadomienia sprzedającego o odstąpieniu od umowy.


Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu jeśli:

 • otrzymał oświadczenie o zwrocie wysłane po upływie 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru;
 • rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 • rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić 
 • rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 • zakup kupującego był związany z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą;
 • sprzedający wykonał w pełni usługę (np. usługa transportowa) za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu utraci prawo odstąpienia od umowy;

Jako konsument ponosisz tylko bezpos?rednie koszty zwrotu rzeczy - ważne aby towar był w nienaruszonym stanie i oryginalnie zapakowany oraz nie używany - w ofercie posiadamy głównie materiały budowlane, które po ich użyciu nie nadają się do zwrotu - wtedy jako sprzedający takiego zwrotu nie przyjmujemy.  «   »
  PPHU Stal
  ul. Śląska 130 (wjazd od ul. Lodowej)
  93-237 Łódź
  Tel.: +48 798-535-535
  E-mail: stal29@interia.eu
  Sklep
  stacjonarny:
  Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
  Sobota: 9.00 - 14.00
  Facebook