Przelotka do drutu napinającego

Montaż przelotki do drutu napinającego to element niezbędny do połączenia drutu ze słupkiem w ogrodzeniu. Co ważne, przelotki montuje się w bardzo prosty sposób - ich założenie nie wymaga wiercenia otworów w słupku czy spawania. Dzięki swojemu kształtowi, przelotki idealnie dopasowują się do słupków. Jako polski producent zapewniamy atrakcyjne ceny (jedna przelotka kosztuje zaledwie 1 PLN) oraz doskonałą jakość. Przelotki do drutu napinającego wykonane są z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, odpornego na promieniowanie słoneczne czy niskie temperatury. Tego rodzaju przelotki to niezbędny element każdego estetycznego ogrodzenia.

Akcesoria do montażu

Cena

 
Przelotka do drutu napinającego  1,00 zł/szt. brutto 
Element mocujący drut naciągowy na słupkach przelotowych

Element z tworzywa sztucznego z blachowkrętem mocujący drut naciągowy do słupków przelotowych.
Przelotka służy do usztywnienia. 


PRZELOTKA do drutu.
Mocuje się przelotkę w prosty sposób - na blachowkręta (bez wiercenia otworu w słupku wiertarką oraz bez spawania). Przelotka przylega swoim kształtem idealnie do słupka i tworzy otwór do przeprowadzenia i zablokowania w niej drutu naciągowego. Tworzy swoistą małą blokadę dla drutu :)

Przelotka jest łatwa w montażu i doskonale sprawdza się w budowie estetycznego ogrodzenia.ul. Śląska 130 (wjazd od ul. Lodowej)
93-237 Łódź
Tel.: +48 786-122-129
E-mail: stal29@interia.eu
Sklep
stacjonarny:
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: 9.00 - 14.00
Facebook